Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

siriustrebic 

2018 - tábor II. běh

35 fotek červenec 2018 - zobrazení
V pondělí jsme se seznámili a namalovali si sádrové a dřevěné pejsky. Také jsme se dozvěděli informace o pejscích při canisterapii a pohráli s se čtyřnohými kamarády a vyzkoušeli si motokáry.
Úterý jsme nachystali batůžky a vyrazili na trasu plnou úkolů. Stihli jsme se vyrobit ještě kytičky a odpoledne jsme využili k vodnímu osvěžení - mlhoviště bylo čerstvě natřené a tak děti nepohrdly ani osvěžením pod zahradní hadicí. Ve stínu školy jsme potom hráli hry a skládali různé puzzle.
Středa byla ve znamení táborové olympiády - tentokrát jsme změnili disciplíny na stavění pyramid, lyžování a motokáry. V průběhu celého dne jsme si postupně vyrobili táborové tričko nebo látkovou tašku.
Ve čtvrtek jsme zdokonalovali obratnost opět při probíhání mezi míčky, trénovali paměť při poznávání předmětů i a pustili se do výroby vánočních stromečků. Na programu bylo také hraní her na hřišti a motokáry.Hned po odpočinku jsme došli do školky na mlhoviště. Večerní program pro přespávající děti začal psími aktivitami a vystoupením kouzelníka. Díky, Péťo! Tentorkát jsme si nachystali spaní pěkně před večeří a vyrazili ven. Opékání špekáčků, zpívání táborových písniček s kytarou a nakonec noční bojovka, kterou nám trochu zkomplikoval vítr, který zhasínal svíčky. Poté se již děti uložily ke spánku.
V pátek jsme po probuzení měli snídani a pustili se do balení, šnečích štafet a dokončení stromečků. A už na nás čekal Ježíšek. Krom svých výtvorů děti pod stromečkem našly také psí hrneček či plyšový přívěsek a za zvuku koled jsme se pustili do posledního oběda. Odpoledne jsme si rozdali diplomy, poslechli pohádku a vyrazili na poslední osvěžení do mlhoviště. Poté již následovalo loučení a postupné odcházení dětí.
Během celého týdne se děti učily tančit na písničku Pongo a také zvládly dvě nové písničky - Haf, haf a Dejte mi pastelku.
Po celou dobu tábora byly dětem k dispozici tři pejskové - zlatý retriever Connie, zlatý retriever Dizzy a curly coated retriever Amálka.
Vzhledem k novému obecnému nařízení o ochraně osobních údajů a následnému nesouhlasu některých zákonných zástupců je letošní fotogalerie velmi skromná.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron