Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

siriustrebic 

2018 - tábor 1. běh

19 fotek červenec 2018 - zobrazení
V pondělí jsme se seznámili a namalovali si sádrové pejsky. Také jsme se dozvěděli informace o pejscích a vyzkoušeli si motokáry. Den jsme zakončili osvěžením v mlhovišti.
Úterý bylo ve znamení táborové olympiády - zdolávali jsme horské kameny, soutěžili ve slalomu na motokárách, učili se jezdit na pedallu a snažili se získat co nejvíce bodů na házecí desce. V průběhu celého dne jsme si postupně vyrobili táborové tričko.
Ve středu jsme sbalili batůžky a vyrazili na trasu plnou úkolů. Odpoledne jsme si malovali tašky, vyráběli berušky a také si hráli s pejsky.
Ve čtvrtek jsme zdokonalovali obratnost při probíhání mezi míčky, trénovali paměť na trase s povoláními a pustili se do výroby netopýrů. Na programu bylo také hraní her na hřišti a motokáry. Večerní program pro přespávající děti začal opékáním špekáčků a poté jsme si zazpívali a děti měly diskotéku na pódiu. Po setmění byla pro děti připravena noční hra, kdy objevovaly na trase se svíčkami různé obrázky. Poté se již děti uložily ke spánku.
V pátek jsme po probuzení měli snídani a pustili se do balení. Museli jsem také dokončit létající netopýry a už na nás čekal Ježíšek. Krom svých výtvorů děti pod stromečkem našly také psí hrneček a za zvuku koled jsme se pustili do posledního oběda. Odpoledne jsme si rozdali diplomy, poslechli pohádku a poté již následovalo loučení a postupné odcházení dětí.
Během celého týdne se děti učily tančit na písničku Pongo a také zvládly dvě nové písničky - Haf, haf a Dejte mi pastelku.
Po celou dobu tábora byly dětem k dispozici tři pejskové - zlatý retriever Connie, zlatý retriever Dizzy a pudl Cony. Také jsme tam měli 4 měsíční štěňátko čivavy Devon.
Vzhledem k novému obecnému nařízení o ochraně osobních údajů a následnému nesouhlasu některých zákonných zástupců je letošní fotogalerie velmi skromná.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron